Kod rabatowy Majaland Kownaty -30 zł!

99 zł 69 zł - 30%

Do końca oferty pozostało:

Udostępnij ofertę:

Kod rabatowy Majaland Kownaty -30 zł!

Nie przegap okazji. 

Tylko teraz możesz skorzystać z wyjątkowej promocji, jaką zorganizował dla Ciebie park rozrywki Majaland Kownaty. Teraz w sezonie wysokim za bilet wstępu dla osoby większej niż 1m zapłacisz tylko 69 zł zamiast 99 zł! Kod rabatowy Majaland Kownaty idealny jest wiec dla całej rodziny!

Majaland Kownaty to miejsce, gdzie możesz miło spędzić czas z bliskimi. Tutaj każdego dnia znajdziesz mnóstwo ciekawych rozrywek dla dzieci w każdym wieku. Możesz tutaj stworzyć urodziny dla całej grupy dzieci, aby Twoja pociecha mogła bawić się z przyjaciółmi w tym najważniejszym dla niego dniu! Majaland Kownaty kieruje swoją ofertę do dzieci i młodzieży, a znajdziesz tutaj place zabaw, karuzele, kolejki górskie, a każda atrakcja jest pilnowana przez wykwalifikowanych pracowników. Kod rabatowy do Majaland Kownaty pozwoli Ci zaoszczędzić w tym miejscu nawet do 30% na wstępie dla całej grupy. Jesli chcesz wiec sprawdzić swojemu dziecku radość w te ostatnie ciepłe dni w tym roku postaw na wyjazd do Majaland Kownaty, gdzie miło spędzicie czas. 

Oferta ważna do 26.10.2020 r.

 

Aby skorzystać, ODKRYJ KOD RABATOWY, który zostanie automatycznie skopiowany, następnie PRZEJDŹ NA STRONĘ, wybierz produkty, wklej w koszyku kod i ciesz się RABATEM!

- 30%
kontakty

Adres:

Majaland Kownaty