Złap kod rabatowy do Majaland Kownaty -10 zł!

ODKRYJ KOD IKONA
89 zł 79 zł - 11%

Do końca oferty pozostało:

28

Udostępnij ofertę:

Złap kod rabatowy do Majaland Kownaty -10 zł!

Nie przegap okazji. 

Majalad Kownaty to miejsce, gdzie miło możesz spędzić swój wolny czas razem z dziećmi. Możesz tutaj zrobić imprezę urodzinową dla najmłodszych lub po prostu bawić się ze swoim dzieckiem na różnych atrakcjach. W skład Majaland Kownaty wchodzą różne place zabaw, rollercoastery, ślizgi, karuzele i inne rozrywki. Zabawy przeznaczone są raczek dla młodszych dzieci, jednak każdy poczuje się dobrze w tym miejscu. Zadasz sobie pewnie pytanie " Majaland Kownaty, gdzie to jest w ogóle"? To już nadchodzimy z pomocą. Majaland znajduje się w województwie lubuskim w gminie torzym. Dlatego jeśli masz tylko czas i mieszkasz w miarę blisko tego miejsca możesz w nim spędzać świetne chwile z bliskimi. 

A tym razem kupując bilet wstępu możesz zapłacić 10 zł mniej za wejście. Rabat z 89 zł na 79 zł!

Majaland Kownaty proponuje również inne rozrywki, jak pokazy, występy i wiele innych, które pomimo zmiennych warunków atmosferycznych zawsze są otwarte, gdyż odbywają się pod zadaszeniem. Spraw radość swojemu dziecku i już dziś złap kod rabatowy Majaland Kownaty i ciesz się rabatem.

Oferta ważna do: 4.1.2021.

 

Aby skorzystać, ODKRYJ KOD RABATOWY, który zostanie automatycznie skopiowany, następnie PRZEJDŹ NA STRONĘ, wybierz produkty, wklej w koszyku kod i ciesz się RABATEM!

- 11%
kontakty

Adres:

Majaland Kownaty